Brusle Bauer Vapor X400 SR / 11EE Eur 47

 

Běžná cena: 2 860 Kč
Vaše cena s DPH: 2 290 Kč
  • Výrobce: Bauer
  • Katalogové číslo: 4949
  • Záruka (měsíců): 24

Hokejové brusle Bauer Vapor X400 Senior z kolekce roku 2015. Jsou určeny pro pravidelný hobby hokej.


Brusle jsou velmi povedené s designem nejvyššího modelu. Navazují na starší model Vapor X50. Konstrukce z technického, sublimovaného nylonu s technologií X-rib, výstelkou z mikrovlákna, 2-dílným anatomicky tvarovatelným jazykem a tvarovatelnou stélkou EVA.


Maximálně tuhá a v pohybu nebránící konstrukce.

Patentovaná konstrukce Bauer X-Rib nijak nebrání volnosti pohybu a aktivně přispívá ke zvýšení akcelerace a rychlé změny pohybu hráče. Křížové zpevnění je extra odolné vůči bočním sekům a nastřelení pukem. Konstrukce chrání oblast kotníku a celou zadní část nohy.


Bauer X-Rib


Konstrukce zadní části brusle využívá speciální struktury ve tvaru písmene X


Plastová podrážka se speciálním zkosením do tvaru písmene V umožňuje krátké, přesné oblouky společně s maximálním přenosem energie do odrazu.


Anatomicky tvarovatelná moderní stélka EVA je vyrobena z velmi měkkého a odolného materiálu. Noha na výstelce neklouže a není tolik namáhaná spodní část chodidla. Pro dokonalý komfort uvnitř brusle je výstelka v prostřední části bohatě perforovaná a odvádí tak přebytečné teplo a vlhkost pryč od pokožky.


Nerezová ocel pro delší životnost


Brusle jsou dodávany s holdery TUUK Lightspeed Pro, opatřené nerezavějícími noži TUUK Stainless Steel. Nože jsou s holdery spojeny napevno a jsou samostatně nedemontovatelné.