Taška Winnwell Q9 Wheel Bag SR / 40",černá

 

Běžná cena: 2 370 Kč
Vaše cena s DPH: 1 789 Kč
  • Výrobce: Winnwell
  • Katalogové číslo: 4673
  • Záruka (měsíců): 24

Kolečková taška Winnwell Q6 je odolná hokejová taška vyrobená z pevného nylonu. Konstrukce tašky je zpevněna plastovým dnem a ližinami. Základ tašky Winnwell Q6 tvoří prostorný hlavní panel se vstupem ve tvaru "U", který umožňuje pohodlné vkládání hráčské výstroje. Hlavní prostor tašky dokáže snadno pojmout kompletní hráčskou výstroj.


Taška Winnwell Q6 SR má velmi dobře propracovaným systémem kapes opatřen velkými zipy. Na boční straně lze odděleně umístit brusle. Boční kapsa má v horní části síťovaný materiál pro dokonalé vysychání a vzdušnost. Uprostřed tašky je umístěna menší světlá kapsička - ideální místo pro ideální místo pro pásky, chrániče zubů, náhradní tkaničky nebo jiné drobnosti. Další oddělený prostor nalezneme na přední části tašky u výsuvného madla.


Teleskopické madlo zapuštěné v pevném rámu a dvě velká terénní kolečka jsou již samozřejmostí. Už se nemusíte bát přenášení těžké tašky od autobusu do kabiny. Pomocí velkých koleček a praktického madla projedete pohodlně i špatným terénem. Pro vyznavače „carry bagů“ je možné využít i klasické popruhy pro nošení tašky v rukou. Taška Winnwell Q6 je dostupná tradičně ve dvou velikostech – junior 36“ a senior 40". Barevně velmi povedená hokejová taška na kolečkách, kterou si můžete vybrat ve třech barevných provedeních.


Specifikace taška Winnwell Q6 Wheel Bag SR


vnitřní teleskopická rukojeť

dvě velká terénní kolečka pro snadnou přepravu

taška vyrobena z pevného nylonu

přední a boční kapsy

otevírání horního panelu ve tvaru písmene U


rozměry: 40" x 20" x 18" (100 x 50 x 45 cm)